Rekonstrukce kuchyně

Provensálský styl bude Vaší kuchyni slušet…


Nebo plánujete jiný styl?

Naše stavební společnost se mimo jinou svoji činnost věnuje i provádění rekonstrukce kuchyní. Kuchyně se dá rekonstruovat v rámci bytového jádra, či kompletní rekonstrukce bytu, lze ji ale také provádět zcela samostatně.

Důvodem takovýchto rekonstrukcí kuchyně bývají nejčastěji provozní potřeby uživatelů bytu, nebo také estetika stávajícího stavu a potřeby hezčího a hygieničtějšího prostředí.

Tyto rekonstrukce se vesměs nedotýkají dispozice příček a nebývají ani spojovány s výměnou rozvodů vody, kanalizace, elektro a vzduchotechniky, spíše jenom s jejich úpravou v rámci nové dispozice. U elektro rozvodů je důležité mít dostatečně silný příkon a jištění pro jednotlivé spotřebiče, pokud je to nutné musí se řešit i bytový rozvaděč, případně posílení přívodních kabelů.

Tyto rekonstrukce bývají méně náročné a jejich cena je v zásadě dána výběrem vlastní kuchyňské linky a spotřebičů, což má největší vliv na výslednou celkovou cenu díla. V rámci takové rekonstrukce je dobré řešit celou místnost jako celek, tedy zaměřit se i na podlahy a malby v celé místnosti.

Pro rekonstrukci kuchyně nepotřebujete ani stavební povolení ani ohlášení, pokud se v rámci této rekonstrukce nemusí řešit úpravy staticky nosných konstrukcí objektu.

Pokud se rozhodnete pro takovouto rekonstrukci a obrátíte se na naši společnost, rád se Vám budu osobně věnovat, poradím a doporučím možné varianty řešení, včetně jejich případných kladů a záporů pro danou situaci. Jsme schopni Vám nabídnout kuchyně na míru dle Vašich konkrétních představ a požadavků.

Přeji hodně štěstí, Martin Kettner
Máte dotaz? Chystáte rekonstrukci? Napište nám. Můžete se také podívat na Rekonstrukce kuchyně - Ceník